Zooprázdniny

Zooprázdniny jsou jedno až dvoudenní akcí, kterou v zoo pořádáme již několik let. Jedná se o obdobu příměstského tábora, určena je pro děti (od 7 do 13 let) se zájmem o přírodu, zvířata a péči o ně.


Pro koho jsou Zooprázdniny určeny?

Pro všechny fandy přírody a zvířat, kteří splňují podmínku věku od 7 let (resp. od 1. třídy) do 13 let (13. narozenin).


Jak dlouho program trvá?

Program začíná v 8.00 hod., kdy vás budeme očekávat před vchodem do nové části zoo (hl. vstup, Mendelovo ekocentrum). Prosíme o včasný příchod. Program končí v 16.00 hodin, kdy si dítě vyzvednete v učebně ekocentra. 


Kolik činí účastnický poplatek a co je v něm zahrnuto?

Účastnický poplatek za jednodenní letní Zooprázdniny činí 750 Kč, v ceně je vstup, program, lektor, oběd, pitný režim, pomůcky na tvoření, pamětní list, drobné dárečky.


Kdy Zooprázdniny probíhají?

Nejbližší termíny: čtvrtek 22. srpna 2024

Jak probíhá rezervace? 

Rezervace probíhá vyplněním kontaktních údajů v tomto formuláři.

V případě volné kapacity obdržíte emailem přihlášku a variabilní symbol pro uhrazení platby. Přihláška je platná až v momentě úhrady účastnického poplatku.


Kde se Zooprázdniny konají?

Program probíhá ve vnitřních a venkovních prostorech ZOO Chleby, o. p. s., V. Otty 1, Chleby, okr. Nymburk, potřebné zázemí poskytne zejména Mendelovo ekocentrum (učebna, expozice Terárium, přípravna).


Co bychom měli ještě vědět?

Účastníci přijdou do kontaktu se zvířaty (chlupy, peří) a jinými alergeny (prach, seno, sláma, hobliny..).

Doporučujeme pohodlné oblečení, u kterého nebude vadit případné ušpinění. Dětem přibalte i náhradní vč. bot, dobře je přizpůsobte aktuálnímu počasí (pro pobyt ve venkovních i vnitřních prostorách). Do vnitřních prostor pohodlnou a bezpečnou obuv (přezůvky).


Jak je během dne zajištěna strava?

Oběd bude zajištěn v zoo (kuř. řízek s brambory). Jelikož jsou předem objednané, nelze operativně řešit chutě dětí, případné potravinové alergie je nutné hlásit předem. Děti vybavte svačinou, již mají rády. K dispozici bude pití (voda, čaj).


Potřebujete další info? Jsme k dispozici na tel. 702 186 910 nebo .

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby