Zooprázdniny

Zooprázdniny jsou jedno až dvoudenní akcí, kterou v zoo pořádáme již několik let. Jedná se o obdobu příměstského tábora, určena je pro děti (od 7 do 13 let) se zájmem o přírodu, zvířata a péči o ně.


Pro koho jsou Zooprázdniny určeny?

Pro všechny fandy přírody a zvířat, kteří splňují podmínku věku od 7 let (od ukončené 1. třídy) do 13 let.


Jak dlouho program trvá?

Program začíná v 8.00 hod., kdy vás budeme očekávat před vchodem do nové části zoo (hl. vstup, Mendelovo ekocentrum). Prosíme o včasný příchod. Na stejném místě si po ukončení programu v 16.00 hodin dítě vyzvednete. 


Kolik činí účastnický poplatek a co je v něm zahrnuto?

Účastnický poplatek za jednodenní Zooprázdniny činí 600 Kč, v ceně je vstup, program, 2 lektoři, oběd, ovoce, pitný režim, pomůcky, pamětní list, dáreček.


Opatření 2021

Akce se bude konat dle aktuálních nařízení.

Pro akce v malém počtu již nejsou povinností testy na covid19. Pokud je však mají děti za sebou (PCR ne starší než 7 dní, antigenní test ne starší než 72 hodin), budeme rádi za potvrzení, stejně jako u příp. prodělání nemoci.

Na místě je potřeba potvrdit potvrzení o bezinfekčnosti.

Podmínky mohou být s aktuálními bezpečnostními a hygienickými opatřeními změněny.


Kdy Zooprázdniny probíhají?

Nejbližší termíny: čtvrtek 29. července 2021, středa 4. srpna 2021, pátek 6. srpna 2021.


Jak probíhá rezervace?

Rezervace probíhá emailem na . Do zprávy napište zvolený termín, počet dětí a jejich věk.  V případě volné kapacity obdržíte přihlášku a variabilní symbol pro uhrazení platby. Přihláška je platná až v momentě úhrady účastnického poplatku.


Kde se Zooprázdniny konají?

Program probíhá ve vnitřních a venkovních prostorech ZOO Chleby, o. p. s., V. Otty 1, Chleby, okr. Nymburk, potřebné zázemí poskytne zejména Mendelovo ekocentrum (učebna, expozice Terárium, přípravna).


Co bychom měli ještě vědět?

Účastníci přijdou do kontaktu se zvířaty (chlupy, peří) a jinými alergeny (prach, seno, sláma, hobliny..).

Doporučujeme pohodlné oblečení, u kterého nebude vadit případné ušpinění. Dětem přibalte i náhradní vč. bot, dobře je přizpůsobte aktuálnímu počasí (pro pobyt ve venkovních i vnitřních prostorách). Do vnitřních prostor pohodlnou a bezpečnou obuv (přezůvky).


Jak je během dne zajištěna strava?

Oběd bude zajištěn v zoo (kuř. řízek s brambory). Jelikož jsou předem objednané, nelze operativně řešit chutě dětí, případné potravinové alergie je nutné hlásit předem. Děti vybavte svačinou, již mají rády. K dispozici bude ovoce a pití (voda, čaj).


 

 

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby