INFO pro učitele

Zde naleznete přehled nejdůležitějších informací pro Vaši návštěvu se školou, školkou, či jinou skupinou.

PROVÁDÍME REZERVACE NA ROK 2024

1. Můžeme k vám přijet kdykoli?

Ano, zoo je otevřena každý den v roce od 9.00 hod. Zde je kompletní přehled otevírací doby.

Jste ranní ptáčata a máte to k nám blízko? Školám nabízíme možnost přijet i před otevírací 9. hodinou (prosíme o nahlášení předem). Můžete tak využít zázemí zoo (toalety) a sezení, kde se lze v klidu nasvačit či vyrazit rovnou za zvířaty nebo na hřiště. Je také možné objednat komentovanou prohlídku na dřívější čas. 

Výukové programy probíhají ve vnitřních prostorách, tedy ani zimní měsíce nejsou překážkou. Výukové programy realizujeme pouze během školního roku (nikoli o velkých letních prázdninách).


2. Lze objednat nějaký program pro škol(k)u?

Pro školy, školky a jiné dětské kolektivy nabízíme několik typů vzdělávacích aktivit, a to komentovanou prohlídku s průvodcem (staré nebo nové části zoo), výukové programy v Ekocentru a venkovní výukový program Statek.  Je však nutná jejich rezervace (přes formulář v příslušných odkazech). Dostupné termíny lze ověřit v kalendáři volných termínů.


3. Jaké je vstupné? Ceny pro rok 2024:

Organizované skupiny u nás mají slevu na vstupném, platí 130 Kč/dítě a 1 Kč/doprovod. V případě doplňkových aktivit ještě hradí 30 Kč/dítě komentovaná prohlídka s průvodcem nebo 40 Kč/výukový program. Autobusy mají parkovné zdarma.

Vstupné i program lze hradit na hlavní pokladně hotově, či kartou, skupiny mohou využít možnosti úhrady fakturou, prosíme nahlásit předem - . Mimo sezonu (nejčastěji říjen - březen) je v provozu pouze automatická pokladna. Pro využití hromadné slevy v mimosezonním období se, prosím, hlašte předem.

Upozornění: výše uvedené vstupné do areálu platí pro vstup do staré i nové části vč. dětského hřiště a trampolíny. Další vstupné k nám již nehradíte.


4. Plánujeme pouze procházku po zoo (bez programu), je nutná rezervace?

V tomto případě nepožadujeme provedení rezervace, ale ohlášení předem uvítáme. Stačí nám informace o přibližném počtu dětí a doprovodu, název instituce a termín návštěvy, příp. informace o způsobu platby (na místě, či na fakturu). Vše lze sdělit na e-mail . Na pokladně Vás již budeme očekávat.


5. Lze u vás zajistit svačinu/oběd?

Ano, pokud si nepovezete stravu vlastní, je možné ji dojednat (s předstihem) přímo v zoo. Pro objednání drobného pohoštění nebo obědů kontaktujte, prosím, provozovatele občerstvení: A. Svatková 721 628 125 nebo .


6. Nesehnali jsme autobus, jezdí k vám i veřejná doprava?

Ano, do Chleb jezdí autobus linky č. 673 (přímo od vlakového nádraží v Nymburce). Autobus ve Chlebech staví cca 300 metrů od zoo. Pro vyhledání spojení doporučujeme web idos.cz. Pozor při zadávání cíle - vyberte Chleby, okres Nymburk.

Zdatnější mohou jet vlakem do Oskořínku a poté 3 km pěšky do zoo. 


7. Mám další otázky k výletu, na koho se mohu obrátit?

Pro další dotazy, či upřesnění, jsme Vám k dispozici na tel. 702 186 910 nebo e-mailu .


ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby