Venkovní program

Aktuálně připravujeme nový výukový program "Statek aneb když jsem já sloužil..", který se zaměří na zvířata domácí. Tento výukový program mohou absolvovat všechny věkové kategorie (MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ, náročnost je dané skupině přizpůsobena. 

Tento výukový program bude možné absolvovat nejdříve v měsíci květnu.

Pro koho jsou venkovní výukové programy určeny?

primárně pro školy a školky, ale využít je mohou i jiné obdobné skupiny (tábory, školy v přírodě apod.). 

Každopádně pro všechny, kdo nejsou z cukru a nevadí jim případný bobek na podrážce! Program probíhá ve vnějším prostředí, je ovlivněn počasím (část výuky je realizována pod střechou). Aktuálně bude probíhat v nové části zoo, po dokončení statku (2020/2021) pro domácí zvířata, bude probíhat výhradně v tomto prostoru.

Během programu navštívíme některá naše domácí zvířata, proto mějte na paměti, že může dojít k ušpinění oblečení i bot, případně si odnesete bobek na botě, v lepším případě chlup na tričku. 

Výuka probíhá ve skupinách do maximálního počtu 25 dětí. Skupiny nad 25 dětí je třeba rozdělit do menších, programy pak probíhají za sebou, nikoli souběžně


Jak dlouho výukový program trvá?

program trvá cca 60 min


Jaké programy jsou k dispozici?

k dispozici je jedno téma - "Statek aneb když jsem já sloužil.." pro MŠ, 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ


Kdy je možné výukový program objednat?

tento výukový program bude možné realizovat od měsíce května 2020, jelikož výuka probíhá ve venkovních prostorách, je nutné počítat s rozmary počasí a být na toto připraven. Ideální realizace jaro - podzim. 


Kolik výukový program stojí?

Program: 25 Kč/dítě
Samozřejmě plus běžné vstupné. Pedagogický doprovod (nikoliv maminky) má program za symbolickou korunu.


Musí se výukový program předem objednat?

ano, nejlépe tak týden předen, výjimečně i méně, před koncem školního roku však naopak mnohem dříve, jelikož je málo volných termínů. Ten si můžete zkontrolovat na stránce volných termínů


Jak výukový program objednat? 

Vyplněním níže uvedeného formuláře Poptávka/Rezervace výukové programy. Objednávka je platná až po e-mailovém potvrzení lektorem (není odesílána automatická odpověď). Telefonické rezervace již neprovádíme, neb jsme často v terénu. Na kontaktu 702 186 910 Vám však podáme potřebné informace, neváhejte se na nás obrátit.

Možné je domluvit i oběd, svačinu, nebo třeba jen čaj apod. - v případě zájmu volejte 721 628 125.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Prosíme přijíždějte na přednášky včas, nejlépe s předstihem - přijedete-li později, zbytečně si zkrátíte program o vaše zpoždění, což není vzhledem k danému harmonogramu jednoduché.

Pokud plánujete např. svačinu před, či po programu, uvádějte ze stejného důvodu, jen čas výukového programu - na svačinu si plánujte extra čas. Přednáška nemůže začínat půlhodinovou svačinou - blokuje to následný program jak škol, či školek, tak zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení.

 

Venkovní výukový program - od května 2020!!

 

Liší-li se od objednávajícího, lze dodat později (avšak před realizací výletu)!

 

Max. 25 účastníků/skupina, při větším počtu bude rozděleno do více skupin (výuka bude realizována za sebou)


ZPŮSOB ÚHRADY (vstupné + program)

 
 
 
 
 
 


Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby