Koment. prohlídky

Komentované prohlídky probíhají ve dvou variantách (ve staré nebo nové zoo). Během obou provádí průvodce objednanou skupinu a podává výklad o jednotlivých chovaných druzích.  Prohlídka každé části trvá přibližně hodinu, rozdíl je v představených zvířatech, ve staré části se nachází primáti, dravci a jiní ptáci, kontaktní kozy, surikaty, klokani, želvy a akvárium se sladkovodními rybami. V nové části žijí kopytníci (daňci a velbloudi, zvířata ze statku, lamy), lvi, mangusty, medvědi a obyvatelé expozice Terárium (např. drápkaté opičky, hlodavci, králíci, morčata, ježci, drobné ptactvo, plazi - želvy, hadi, gekončíci, leguáni, bazilišci, drobní bezobratlí...). Varianta v nové části je pro možnost využití kontaktních zvířat vhodná zejména pro mladší (MŠ) děti. 

Komentované prohlídky jsou určeny pro děti z MŠ, žáky a studenty, domovy seniorů i další skupiny z řad veřejnosti.


Pro koho je komentovaná prohlídka určena?

Prohlídku s průvodcem si mohou objednat MŠ, ZŠ, příměstské tábory, dospělí, senioři i další skupiny. Výklad je přizpůsoben věkové skladbě. Maximální počet v jedné skupině je 25 osob. Je-li zájemců více, rozdělí se dle počtu do více skupin. 


Jaký je rozdíl mezi starou a novou zoo?

Každý z okruhů trvá přibližně 1 hodinu. Liší se pouze ve skladbě zvířat.

Stará zoo: primáti, dravci a jiní ptáci, kozy, surikaty, želvy, klokani, obyvatelé obřího sladkovodního akvária

Nová zoo: statek s domácími zvířaty, daňci, velbloudi, medvědi, lvi, mangusty, ryby afrických jezer, obyvatelé expozice Terárium (drápkaté opice, hlodavci, králíci, morčata, drobné ptactvo, ježci, plazi - želvy, hadi, gekončíci, bazilišci, drobní bezobratlí).


Jak dlouho komentovaná prohlídka trvá?

cca 1 hodinu


Kolik komentovaná prohlídka stojí?

30 Kč na osobu (+ vstupné do zoo), neškolní skupiny (např. rodina, menší skupinka osob) 800 Kč/skupina (+ standardní vstupné do zoo)


Kdy je možné komentovanou prohlídku absolvovat?

kdykoli v průběhu celého roku během otevírací doby zoo nebo dle domluvy


Musí se komentovaná prohlídka předem objednat?

ano, rezervace je nutná. Máte-li zájem o komentovanou prohlídku v období květen - červen, doporučujeme rezervovat co nejdříve. Volný termín si zkontrolujte na stránce volných termínů


Jak komentovanou prohlídku objednat?

Vyplněním níže uvedeného formuláře Poptávka/Rezervace komentované prohlídky, či e-mailem na . V obou případech je objednávka platná až po e-mailovém potvrzení lektorem (není odesíláno automaticky). Telefonické rezervace již neprovádíme, neb jsme často v terénu. Na kontaktu 702 186 910 Vám však podáme potřebné informace, neváhejte se na nás obrátit.

Možné je domluvit i oběd - v případě zájmu volejte 721 628 125 (provozovatelka občerstvení Anna Svatková)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Prosíme přijíždějte na přednášky včas, nejlépe s předstihem (s rezervou na návštěvu toalet, zakoupení lístků a zajištění svačiny).

​Děkujeme za pochopení.


Rezervace komentované prohlídky KP2022

 

(Liší-li se od objednávajícího, možno doplnit později.)

 

Max. 30 účastníků/skupina Stará zoo, 25/skupina Nová zoo


Způsob úhrady (vstupné + prohlídka)

 
 
 
 


Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby