Zoohrátky - prckové

Co jsou Zoohrátky?

Zábavné pohybové hrátky s prvky jógy pro malé návštěvníky (2 - cca 3 roky), které vede zkušená lektorka. Aktivity probíhají za aktivní účasti rodiče nebo jiného dospělého doprovodu. 


Kdy se konají?

V sudé středy od listopadu 2023 do února 2024 (1. turnus) a od března 2024 do června 2024 (2. turnus). Začátek je od 9,30 a hrátky trvají cca 45 minut.

Poté si malí návštěvníci mohou prohlédnout zvířata v ekocentru (15 minut).


Kolik činí účastnický poplatek a co je v něm zahrnuto?

Poplatek za 1 turnus činí 800 Kč (8 lekcí, Zoohrátky se v 1. turnusu konají: 1/11, 15/11, 29/11, 13/12, 10/1, 24/1, 7/2 a 21/2).

Vstupné do zoo není zahrnuto. Zoohrátek se lze zúčastnit i bez úhrady vstupného (vstup jek pak umožněn pouze do Mendelova ekocentra - učebny a terária, kde si mohou děti po cvičení prohlídnout zvířátka).

Pokud byste chtěli hrátky spojit i s návštěvou zoo (nové nebo staré části, či hřiště/trampolíny), doporučujeme dokoupení permanentky v ceně 700 Kč/dospělý/10 vstupů, která má roční platnost a jeden vstup do zoo pak vyjde na 70 Kč. Děti do 3 let vstup do zoo neplatí. Dětem nad 3 roky lze pořídit permanentku v ceně 500 Kč/10 vstupů.

Vstupy navíc lze samozřejmě využít i v jiné dny mimo cvičení. 


 Jak probíhá rezervace?

Rezervace probíhá vyplněním kontaktních údajů v níže uvedeném formuláři. Uveďte, prosím, požadované kontakty a do textu jméno + věk dítěte. Zvolte, prosím, zda budete mít zájem i o dokoupení permanentky. V případě zájmu o dokoupení permanentky bude na Vás již čekat při první návštěvě zoo.

Poté bude následovat potvrzení rezervace a zaslání platebních údajů na Váš email. Platba probíhá převodem.

Kapacita Zoohrátek je omezená.


Co bychom měli ještě vědět?

Zoohrátky probíhají  za každého počasí. Akce se koná v učebně Mendelova ekocentra, na jaře za hezkého počasí pak i venku nebo v jurtě. Parkování je umožněno na parkovišti zoo. Učebna disponuje sociálním zařízením. 

Doporučujeme pohodlné oblečení pro sebe i děti. 


Potřebujete další info? Jsme k dispozici na tel. 702 186 910 nebo .


Zoohrátky VS 717019


Turnus

 
 
 
 


Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby