Parkování v obci

26.7.2016

Rádi bychom Vás požádali, abyste pro parkování Vašich vozidel využívali výhradně parkoviště ZOO a neparkovali na ostatních přilehlých komunikacích a prostranstvích v obci.

více

Nový inkubátor pro vzácné primáty

inkubátor od společnosti TSE
22.2.2016

Máme velkou radost!
Naše zoo právě dostala darem zcela špičkový inkubátor od českého výrobce novorozeneckých inkubátorů TSE spol. s r.o. k podpoře odchovu vzácných primátů. Jak vidíte, připravujeme se na příjezd nejkrásnějších primátů planety opravdu velmi pečlivě.

více

Nabídka zaměstnání

5.10.2015
Zoo Chleby hledá vedoucího ekologického centra. Práce s mládeží a starost o zvířata v centru. 

více

Otvírání nové části zoo

4.4.2014

V sobotu 12. dubna 2014 pan Zdeněk Izer slavnostně otevře novou část zoo. Připraveno je množství novinek... Především velké moderní dětdké hřiště...

více

O novém webu

1.11.2013

spustili jsme tyto zbrusu nové internetové stránky, které jsou komplexním souhrnem informací o zoo a envirocentru. Významnou součástí je i zábavně-vědomostní kvíz, tvořený na principu počítačových her. Celý web je v  moderním designu s efektními grafickými prvky např. (úvodní SlideShow nebo náhodně se měnící obrázky v patičce každé stránky).

více

Karty zvířat na webu

9.9.2013

Karty zvířat - stránky o všech zvířecích druzích jsou kompletně nové - včetně inovovaného obsahu. Kladli jsme důraz jak na obsah, tak na přehlednost, aby byly karty zvířat použitelné i během návštěvy zoo.

více

O kvízu

5.9.2013

Nejpřevratnější částí nového webu je rozhodně kvíz. V čem tkví jeho unikátnost? Proč je tak převratný? Komu je určen? Jak funguje? Odpovědi na tyto i další otázky si můžete přečíst v tomto příspěvku.

více
« Předchozí Další »
1 3 6 7 8 9 10
ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby