Kontaktní program v Ekocentru

Kontaktní program v Ekocentru je výbornou příležitostí k bližšímu seznámení s tamními druhy (zejména drobní savci, plazi, bezobratlí). Tato varianta zážitkového programu je vhodná pro jednotlivce, páry, i skupinky. Během tohoto programu vám ošetřovatel či lektor představí druhy zvířat chované v Ekocentru, dozvíte se o nich mnoho zajímavostí a s některými z nich vám bude umožněn i bližší kontakt. Ideální možnost překonat strach z obávaných zvířat (obvykle hadů, švábů, strašilek). Skladba zvířat není při každém programu stejná.

Kontaktní program v Ekocentru je sám o sobě neopakovatelným zážitkem.


Pro koho je zážitek určen? Jaká jsou omezení?

Pro každého, kdo má rád zvířata nebo se rozhodl překonat sám sebe a dotknout se zvířat jako je had, šváb, strašilka.. Program je určen skutečně zcela pro kohokoli. Omezení nejsou de facto žádná, kromě případné alergie na srst zvířat.
Kontaktní program lze zakoupit též jako dárek - pro jednotlivce, rodinu nebo i skupinu (např. pracovní kolektiv).


Jak dlouho kontaktní program trvá?

cca 30 minut


Co je součástí programu? 

hlavní součástí je pochopitelně kontakt se zvířaty Ekocentra a povídání o nich. Možná je, dle zájmu, i prohlídka zázemí (přípravna, odchovna krmného hmyzu a hlodavců, učebna).


S jakými zvířaty je možný kontakt?

je jich mnoho a ne vždycky musí jít o tatáž zvířata. Jednak se skladba čas od času mění a jednak nejsou ke kontaktu způsobilá vždy všechna zvířátka (můžou mít zrovna čerstvé potomstvo, nemají náladu, léčí se, hadi se třeba zrovna svlékají...). 
Obecně lze říci, že jde hlavně o plazy (chameleon, agama, bazilišek, gekon, hadi, želvy...), drobní savci (králík, morče, ježek, činčila, pískomilové..) a bezobratlí (strašilky, pakobylky, zlatohlávci, švábi aj.). V případě zájmu třeba i krmný hmyz (mouční červi, cvrčci, sarančata).


Kdy je možné kontaktní program absolvovat?

Kdykoli během celého kalendářního roku a to včetně zimy (vše se odehrává ve vnitřním vytápěném prostoru). Termín (den a čas) je nutné domluvit předem s naším pracovníkem. Doporučujeme včasnou rezervaci.


Kolik tento kontaktní program stojí?

jednotlivec, pár, rodina: 800 Kč
pro malou skupinku (do 10 lidí): 1.200 Kč
pro větší skupinku (do 15 lidí): 1.500 Kč
Upozornění: Vstupné do zoo není zahrnuto, je nutné jej uhradit na pokladně.

DOPORUČUJEME REZERVOVAT TERMÍN VE VŠEDNÍ DNY ALESPOŇ TÝDEN PŘEDEM, VÍKENDOVÉ TERMÍNY CCA 14 DNÍ PŘEDEM. 


Zážitkový program jako dárek

Všechny varianty zážitkových programů lze darovat. Po úhradě kupující obdrží dárkový poukaz, na kterém je zvýrazněna varianta programu (typ, počet osob), číslo poukazu a platnost (rok od data zakoupení). Tento poukaz lze zaslat na e-mail, který uvedete v objednávce, případně i poštou. Přejete-li si tento způsob doručení, uveďte, prosím, do objednávkového formuláře adresu, kam má být poukaz zaslán. Zásilku posíláme obyčejně (na obálce je logo zoo), dobře, prosím, zvažte doručovací adresu, aby nedošlo k prozrazení dárku. Obdarovaný si poté sám může vybrat a rezervovat termín, který mu  vyhovuje, pro svůj zážitkový program. 


Jak dlouho předem musím kontaktní program objednat?

program lze zakoupit kdykoli, termín jeho absolvování je nutné domluvit dostatečně předem. Každý zakoupený program musí být fyzicky realizován do jednoho roku od jeho nákupu. Kupující obdrží poukaz na Kontaktní program, který lze využít jako dárek. Zasíláme jej elektronickou formou, či poštou (obyčejně). V tomto případě, prosíme, uveďte adresu, kam si poukaz přejete zaslat.


Jak kontaktní program v Ekocentru objednat?

1) vyplňte formulář, termín nemusí být uveden, lze dohodnout i později
2) vyčkejte na pokyny k platbě
3) další dotazy rádi poskytneme na e-mailu či tel. 702 186 910
4) poukaz, který lze využít jako dárek, zasíláme elektronicky nebo poštou (obyčejně), není na něm uvedeno jméno, ale číslo 


Objednávka - Kontaktní program v Ekocentru


Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby