Vánoční dárky ze zoo - VYŘÍDÍME DO 23.12. VČETNĚ!


Nevíte si rady s dárky, a to nejen vánočními? Dáme vám několik tipů přímo z naší zoo!

Každého jistě potěší vstupenka do ZOO Chleby, a to v jednorázové nebo v roční variantě (10 vstupů). Obě varianty lze věnovat v krásném dárkovém poukazu. Objednávací formulář níže na stránce. Ceník, úhradu lze (po provedení objednávky) provést převodem na bú 51 – 72 63 14 02 77/0100.

Platnost dárkových vstupenek je do konce roku 2021, cena jako standardní vstupné. Vstupenky zasíláme poštou nebo e-mailem.

Chcete-li udělat svým blízkým radost větším a opravdu nezapomenutelným zážitkem, vybírejte z následujících programů. Pro velké a pracovité milovníky zvířat je určen zážitkový program Den ošetřovatelem v zoo, během něhož si vyzkouší práci našich ošetřovatelů. Chcete-li stejně obdarovat juniora od 8 let, zvolte odlehčenou variantu Ošetřovatel Ekocentra junior. Pro ty, kteří by rádi blíže poznali obyvatele Terária (bez práce!), je určen Kontaktní program v Ekocentru.

Opravdu altruistickým dárkem je možnost věnovat adopci některého z našich zvířat.

V suvenýrech máme také mnoho maličkostí s chlebskými zvířecími celebritami, a to od pohlednic, bloků, hrnečků, po puzzle, svíce aj.

V případě zájmu o vánoční dárky ze zoo nás neváhejte kontaktovat, a to přes formuláře v odkazech nebo na e-mailu  či telefonu 702 186 910.

 

 


Objednávka vstupenek ONLINE

 

Uveďte počet vstupenek a typ - dospělý/dítě (3-15 let)


Přejete si dárkový poukaz? viz foto

 
 
 
 


ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby