Kontakt

Prosíme, netelefonujte kvůli otevírací době - veškeré informace o ní a o vstupném naleznete na stránce "Otvírací doba a ceny", případně na Úvodní stránce. Velmi často přichází tyto zbytečné telefonáty v nevhodnou dobu. Děkujeme za pochopení.
Obecné dotazy a zprávy prosím směřujte na e-mail . Cokoli ohledně výukových programů nebo komentované prohlídky pište na (viz. informace níže).

Vedení zoo

René Franěk

Ředitel zoo
E-mail
Telefon +420 723 237 571

Alena Fraňková

Hlavní zoolog
E-mail
Telefon +420 723 780 853

Adresa

ZOO Chleby o.p.s.
Václava Otty 1
289 31, okres Nymburk
IČ: 25134752

Bankovní účet: 51 – 72 63 14 02 77/0100

Veterinární schvalovací číslo: CZ – 217 609 05
Číslo hospodářství: 210 77 434 10


Výukové programy:

V případě zájmu o biologickou přednášku (komentovanou prohlídku zoo) nebo některý z výukových programů, či dvojprogramů nejdříve kontaktujte našeho lektora a domluvte si termín: . Máte-li zájem jen o prohlídku bez přednášky nebo výukového programu, není nutné se předem objednávat.

V mailu prosím uvádějte:
1) název školy, školky nebo jiné instituce, či skupiny (a město, není-li obsaženo v názvu)
2) třídu dětí nebo věkovou kategorii skupiny
3) počet žáků nebo účastníků
 - pro výukové programy je skupiny nad 30 dětí třeba rozdělit do menších - výuka pak dle možností probíhá buď paralelně (část dětí má teoretickou výuku v učebně, druhá část praktickou v ekocentru mezi zvířátky a potom naopak), anebo postupně (část dětí má výuku a část je na dětském hřišti nebo v zoo a poté se to prohodí). Komentovaná prohlídka zoo je pro skupiny ideálně okolo 30, nejvíce 40 osob, jen výjimečně až 50.
4) termín, o který máte zájem - včetně času od do (na každý program nebo i komentovanou prohlídku počítejte cca 1 hodinu). Volné termíny si můžete ověřit na stránce termínů přednášek.
5) zda máte zájem o komentovanou prohlídku nebo výukový program a v případě výuky, o který program máte zájem. Nemůžete-li se rozhodnout, zeptejte se naší lektorky, ráda vám poradí o který program je největší zájem. Neuvádějte "kontaktní program" - všechny programy jsou z poloviny kontaktní!
6) případně telefonický kontakt, pro snadnější domluvu

Možné je domluvit i oběd, svačinu, nebo třeba jen čaj apod. - v případě zájmu volejte 721 628 125 nebo svůj požadavek sdělte lektorce při objednávání výukového programu, ta jej předá dál a následně se vám ozve pracovnice občerstvení, aby s vámi domluvila podrobnosti.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Prosíme přijíždějte na přednášky včas, nejlépe s mírným předstihem - přijedete-li později, musí škola / školka, která má program po vás zbytečně čekat!!! Pakliže nebude tato škola / školka ochotná počkat o chvíli déle, zbytečně si zkrátíte program o vaše zpoždění.

Pokud plánujete např. svačinu před, či po programu, uvádějte ze stejného důvodu, jen čas výukového programu - na svačinu si plánujte extra čas. Přednáška nemůže začínat půlhodinovou svačinou - blokuje to následný program jak škol, či školek, tak zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení.


Objednání většího množství obědů:

větší množství obědů je nutné objednat předem prostřednictvím telefonu: +420 721 628 125


Mapa:

ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby