Koment. prohlídky

Komentované prohlídky (též biologické přednášky) probíhají (zatím) jen ve staré zoo. Lektor, či lektorka provádí skupinu lidí starou částí zoo a po celou dobu podává poutavou formou výklad o zoo a především o jednotlivých chovaných druzích.

Komentované prohlídky jsou v naší zoo velmi vyhledávanou a populární službou, kterou využívají jak školy a školy, tak všechny další skupiny, včetně domovů seniorů, firem nebo zájmových skupin a v neposlední řadě i skupin, které k nám stále častěji přiváží i cestovní kanceláře.

Komentovaná prohlídka může navazovat i na výukové programy nebo být součástí tzv. firemních akcí (tj. skupinových akcí na míru).


Pro koho je komentovaná prohlídka určena?

jakékoli skupiny (minimálně 10 lidí) - na věku nezáleží, výklad je vždy přizpůsoben věkové skladbě skupiny.
Ideální počet účastníků v jedné skupině je do 30 osob, nejvíce do 40 nebo ve výjimečných případech až do 50 osob. Je-li skupina větší, rozdělí se na dvě nebo více menších. Prohlídku pak absolvují skupiny buď zároveň - každá se svým lektorem, nebo postupně.


Jak dlouho komentovaná prohlídka trvá?

obvykle okolo jedné hodiny


Kolik komentovaná prohlídka stojí?

20 Kč na osobu (samozřejmě plus běžné vstupné)
v případě organizovaných skupin (školy, cestovní kanceláře, tábory, školy v přírodě, domovy důchodců...) má doprovod (tj. učitel, vychovatel, vedoucí zájezdu atd.) vstup i přednášku dohromady za symbolickou korunu


Kdy je možné kmentovanou prohlídku využít?

kdykoli v průběhu celého roku, nejlépe však od jaro do podzimu (v zimě jsou možnosti omezené)


Musí se komentovaná prohlídka předem objednat?

ano, nejlépe tak týden předem, výjimečně i méně. Volný termín si zkontrolujte na stránce volných termínů


Jak komentovanou prohlídku objednat?

Jednoduše si stáhněte PDF objednávku, vyplňte ji, uložte a odešlete e-mailem na adresu 

Objednání PDF souborem je snazší a rychlejší, jelikož jsou v něm již předdefinované pole a položky, nicméně pokud máte s PDF souborem problém, objednejte komentovanou prohlídku standardním mailem.
Nezapomeňte uvést:
1) název školy, školky nebo jiné instituce, či skupiny (a město, není-li obsaženo v názvu)
2) třídu dětí nebo věkovou kategorii skupiny
3) počet žáků nebo účastníků

4) termín, o který máte zájem - včetně času od do
5) případně telefonický kontakt, pro snadnější domluvu

Možné je domluvit i oběd, svačinu, nebo třeba jen čaj apod. - v případě zájmu volejte 721 628 125 nebo svůj požadavek sdělte lektorce při objednávání výukového programu, ta jej předá dál a následně se vám ozve pracovnice občerstvení, aby s vámi domluvila podrobnosti.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Prosíme přijíždějte na domluvené prohlídky včas, nejlépe s mírným předstihem - přijedete-li později, musí skupina, která má prohlídku nebo program po vás zbytečně čekat!!! Pakliže nebude tato skupina ochotná počkat o chvíli déle, zbytečně si zkrátíte komentovanou prohlídku o vaše zpoždění.

Pokud plánujete např. svačinu před, či po prohlídce, uvádějte ze stejného důvodu, jen čas komentované prohlídky - na svačinu si plánujte extra čas. Prohlídka nemůže začínat půlhodinovou svačinou - blokuje to následný program jak škol, či školek, tak zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení.


Soubory ke stažení


ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby