Nové webkamery u langurů

26.4.2017

Nyní můžete na těchto stránkách online a non-stop sledovat naší skupinku nejkrásnějších primátů světa - langurů duk.

více

Aktualizace webu

17.2.2017

Po delší době byl kompletně zaktualizován web, kromě historie byl aktualizován především seznam zvířat, včetně infotmací o všech jednotlivých druzích a také seznam a formulář pro adopci zvířat. Od minule přibylo více než 70 zvířat.

více

ZOO Chleby v National Geographic

23.9.2016

O našem velkém úspěchu - získání velmi vzácných a také nejkrásnějších primátů světa - langurů duk, píše prestižní magazín National Geographic.

více

Mangusta trpasličí

19.9.2016

V našem Ekocentru přibyl nový atraktivní druh - mangusta trpasličí (Helogale parvula). Zde je několik fotografií...

více

Parkování v obci

26.7.2016

Rádi bychom Vás požádali, abyste pro parkování Vašich vozidel využívali výhradně parkoviště ZOO a neparkovali na ostatních přilehlých komunikacích a prostranstvích v obci.

více

Nový inkubátor pro vzácné primáty

inkubátor od společnosti TSE
22.2.2016

Máme velkou radost!
Naše zoo právě dostala darem zcela špičkový inkubátor od českého výrobce novorozeneckých inkubátorů TSE spol. s r.o. k podpoře odchovu vzácných primátů. Jak vidíte, připravujeme se na příjezd nejkrásnějších primátů planety opravdu velmi pečlivě.

více

Nabídka zaměstnání

5.10.2015
Zoo Chleby hledá vedoucího ekologického centra. Práce s mládeží a starost o zvířata v centru. 

více

Otvírání nové části zoo

4.4.2014

V sobotu 12. dubna 2014 pan Zdeněk Izer slavnostně otevře novou část zoo. Připraveno je množství novinek... Především velké moderní dětdké hřiště...

více

O novém webu

1.11.2013

spustili jsme tyto zbrusu nové internetové stránky, které jsou komplexním souhrnem informací o zoo a envirocentru. Významnou součástí je i zábavně-vědomostní kvíz, tvořený na principu počítačových her. Celý web je v  moderním designu s efektními grafickými prvky např. (úvodní SlideShow nebo náhodně se měnící obrázky v patičce každé stránky).

více
« Předchozí Další »
1 2
ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby