Uspávání medvídků

Naši medvědi ušatí si přes zimu rádi pospí. Uložit se k tak dlouhému spánku ale není jen tak. Co vše si musí nachystat? A co jim musíme nachystat my? Využijte možnosti být u toho a přijďte popřát našim medvědům dobrou noc!

Pro koho je tato akce určena?

Pro všechny fandy přírody a zvířat ve věku 6 - 10 let, kteří se rádi něco dozví a mají rádi hry. A milují naše medvědy, protože vše se bude točit kolem nich. K účasti není nutná přítomnost rodičů.

Jedná se o obdobu příměstského táboru (resp. jeho polodenní verzi), zaměřenou na naše medvědy.


Jak dlouho program trvá?

Program začíná v 8.15 - 8.30 hod., kdy vás budeme očekávat před vchodem do nové části zoo (hl. vstup, Mendelovo ekocentrum). Prosíme o včasný příchod. Program trvá 3 hodiny, končí tedy v 11,30, kdy si své ratolesti na stejném místě vyzvednete.


Kolik činí účastnický poplatek a co je v něm zahrnuto?

Poplatek za jednoho účastníka činí 450 Kč. Zahrnuje vstup do zoo, lektora, dopolední program, pomůcky + něco na památku. Děti si kromě zážitků a nových poznatků odnesou certifikát a dárek, který jim bude návštěvu zoo připomínat. 


Opatření 2022

Bez omezení, podmínky mohou být s aktuálními bezpečnostními a hygienickými opatřeními změněny.


Kdy Uspávání medvídků probíhá?

Než půjdou naši medvědi spát, termín je v sobotu 15. října 2022.


Jak probíhá rezervace?

Rezervace probíhá vyplněním kontaktních údajů ve formuláři níže.

V případě volné kapacity obdržíte emailem přihlášku a variabilní symbol pro uhrazení platby. Přihláška je platná až v momentě úhrady účastnického poplatku.


Kde akce koná?

Program probíhá ve vnitřních a venkovních prostorech ZOO Chleby, o. p. s., V. Otty 1, Chleby, okr. Nymburk.


Co bychom měli ještě vědět?

Účastníci mohou přijít do kontaktu se zvířaty (chlupy, peří) a jinými alergeny (prach, seno, sláma, hobliny...).

Doporučujeme pohodlné oblečení, u kterého nebude vadit případné ušpinění. Dětem přibalte i náhradní sadu, dobře ji přizpůsobte aktuálnímu počasí (pro pobyt ve venkovních i vnitřních prostorách). Do vnitřních prostor můžete sbalit pohodlnou a bezpečnou obuv (přezůvky).


Jak je zajištěna strava?

Doporučujeme se doma vydatně nasnídat. Do zoo pak přibalte oblíbenou svačinu. Kdyby měl po ní ještě někdo hlad, možná něco zbyde po medvědech :-) K pití bude k dispozici voda nebo si děti mohou dát čaj.


Rezervace - Uspávání medvídků 15102022

Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby