Sejdeme se..

Aktuálně nabízíme novou aktivitu pro děti ze školek a škol, či jiných skupin. 

Jedná se o kratší, půlhodinové setkání u vybraných druhů zvířat, o nichž vám chovatel nebo lektor poví mnoho zajímavostí, představí naše chovance, případně ukáže krmnou dávku a krmení.

Nyní jsme připravili tři typy setkání, jejichž detaily a podmínky jsou uvedeny níže. 

Pro koho jsou tato setkání Sejdeme se.. určena?

primárně pro školy a školky, ale využít je mohou i jiné obdobné skupiny (tábory, školy v přírodě apod.). 

Jak dlouho setkání trvá?

- přibližně 30 minut


Jaké varianty jsou k dispozici?

- Sejdeme se u SURIKAT - od 9.00 nebo 9.30 a 14.00 hodin, chovatel vás seznámí se zajímavostmi o surikatách, představí naše jedince, ukáže krmnou dávku a krmení surikat. Nedochází zde ke kontaktu se zvířaty! Vhodné pro skupinu do maximální velikosti jedné standardní třídy.

- Sejdeme se u LEMURŮ - od 12.00, chovatel vás seznámí se zajímavostmi o lemurech kata, představí naše jedince, ukáže krmnou dávku a nakrmí lemury. Nedochází zde ke kontaktu se zvířaty! Vhodné pro skupinu do maximální velikosti jedné standardní třídy.

- Sejdeme se v TERÁRIU - kdykoli během dne (s ohledem na otevírací dobu a omezenou kapacitu), chovatel nebo lektor představí vybrané druhy zvířat z Terária, s některými z nich je umožněn kontakt (např. králíci, ježci, želvy, agamy, hadi, strašilky..). Alergie a fobie, prosím, hlašte předem. Vhodné pro skupiny do max. velikosti 10-15 dětí, větší skupiny musí být rozděleny a budou setkání absolvovat postupně. 


Kdy je možné setkání objednat?

venkovní varianty (surikaty a lemuři) pouze v sezoně, v zimním období jsou tato zvířata sice vidět, ale pouze ve vnitřních ubikacích, proto za nízkých teplot toto setkání realizovat nejde!

U surikat probíhá v 9.00 nebo 9.30 a 14.00, u lemurů 12.00 (čas je pevně stanoven s ohledem na zvyklosti a potřeby zvířat, nelze jej měnit). 

Setkání v Teráriu - kdykoli během roku, neboť jsou prostory dobře vytápěné. 


Kolik setkání stojí?

Program: 20 Kč/dítě + vstupné do zoo. Pedagogický doprovod má program za symbolickou korunu.


Musí se setkání předem objednat?

ano, bez předchozí včasné rezervace toto setkání realizovat neumíme. Kapacita je omezena, volný termín si můžete zkontrolovat na stránce volných termínů


Jak setkání objednat? 

Vyplněním níže uvedeného formuláře. Objednávka je platná až po e-mailovém potvrzení lektorem (není odesílána automatická odpověď). Telefonické rezervace již neprovádíme, neb jsme často v terénu. Na kontaktu 702 186 910 Vám však podáme potřebné informace, neváhejte se na nás obrátit.

Možné je domluvit i oběd, svačinu, nebo třeba jen čaj apod. - v případě zájmu volejte 721 628 125.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Prosíme přijíždějte na přednášky včas, nejlépe s předstihem - přijedete-li později, zbytečně si zkrátíte program o vaše zpoždění, což není vzhledem k danému harmonogramu jednoduché.

Pokud plánujete např. svačinu před, či po programu, uvádějte ze stejného důvodu, jen čas výukového programu - na svačinu si plánujte extra čas. Přednáška nemůže začínat půlhodinovou svačinou - blokuje to následný program jak škol, či školek, tak zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení.

 

Setkání - Sejdeme se..

 

Liší-li se od objednávajícího, lze dodat později (avšak před realizací výletu)!

 

Max. 15 účastníků/Terárium, Surikaty + Lemuři/1 třída


ZPŮSOB ÚHRADY (vstupné + setkání)

 
 
 
 
 
 


ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby