Kalendář akcí

Některé akce (i termíny) se ještě mohou změnit. Podrobné informace k jednotlivým akcím budou doplňovány průběžně. um,ová

středa 15. ledna 2020 18.00 hodin

Přednáška Marka Ždánského - O gorilách a cestách za nimi - více informací a rezervace ZDEoc


 sobota 30. května 2020 14.00 hodin KŘEST VELBLOUDĚTE S VYPSANOU FIXOU

Křest velbloudí samičky s legendární kapelou Vypsaná fiXa. Její členové zodpovědně vyberou jméno pro hrbatou slečnu, která se narodila 27. února 2020. Křest proběhne u výběhu velbloudů v nové části v zoo od 14.00 hodin. Děti si mohou vyzkoušet velbloudí dovednosti.nov část zoo.


 pátek 26. června 2020 a úterý 30. června 2020 KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

Všichni šprti, kteří se prokáží samými jedničkami na závěrečném vysvědčení a propadlíci, kteří mají alespoň jednu pětku na závěrečném vysvědčení, mají v  pátek 26. června 2020 nebo v úterý 30. června 2020 vstup do zoo zdarma. Za pěkného počasí proběhne v zoo malování na obličej.


 pátek 17. červenec - neděle 19. července 2020 MEDOBRANÍ A NAROZENINY MENDELA

Výročí J. G. Mendela, který byl také nadšeným včelařem, si připomeneme tradičním medobraním. Této krásné akce se ujme Včelí farma Poděbrady. Její zástupci nám předvedou vytáčení medu, zodpoví zvídavé dotazy o včelách a včelaření a také nabídnou výrobky z farmy (med, medovinu, plástečkový med aj.). Z důvodu velkého zájmu je akce rozšířena na pátek - neděli.


pondělí 27. července 2020 OSLAVA U MEDVĚDŮ

V letošním roce jsme obdrželi významnou cenu Bílý slon, a to za stavbu pavilonu  pro medvědy ušaté. Právě zde, v nové části zoo, tento triumf oslavíme. Začátek ve 14.00 hodin, komentované krmení medvědů, ukázka jejich krmné dávky, mikroskopování.

army (med, medovinu, plástečkový med aj.). Z důvodu velkého zájmu je akce rozšířena na pátek - neděli.


pátek 14. srpna 2020 KŘTINY MLÁĎAT LANGURŮ DUK

od 14. hodin proběhne slavnostní událost - křtiny mláďat nejkrásnějších opic světa langurů duk, která se narodila v letošním roce. Jaká jména languří kluci dostanou? Dozvíte se od zástupců thajské ambasády, kteří se stanou kmotry těchto unikátních mláďat.

 


sobota 26. září 2020 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PAVILONU LVŮ

více info zde

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby