Dárky ze zoo

Hledáta tip na dárek? Pomůžeme!

Každého jistě potěší vstupenka do ZOO Chleby, a to v jednorázové nebo v roční variantě (10 vstupů). Obě varianty lze věnovat v krásném dárkovém poukazu. Objednávací formulář níže na stránce. Ceník, úhradu lze (po provedení objednávky) provést převodem na bú 51 - 72 63 14 02 77/0100.

Platnost dárkových vstupenek je cca rok od data vystavení, cena jako standardní vstupné.

Chcete-li udělat svým blízkým radost větším a opravdu nezapomenutelným zážitkem, vybírejte z následujících programů. Pro velké a pracovité milovníky zvířat je určen zážitkový program Den ošetřovatelem v zoo, během něhož si vyzkouší práci našich ošetřovatelů. Chcete-li stejně obdarovat juniora od 8 let, zvolte odlehčenou variantu Ošetřovatel Ekocentra junior. Pro ty, kteří by rádi blíže poznali obyvatele Terária (bez práce!), je určen Kontaktní program v Ekocentru.

Opravdu altruistickým dárkem je možnost věnovat adopci některého z našich zvířat.

V suvenýrech máme také mnoho maličkostí s chlebskými zvířecími celebritami, a to od pohlednic, bloků, hrnečků, po puzzle, svíce aj. V nabídce jsou medvídci ušatí (merch Angary a Balua), cena 140 Kč/ks, osobní vyzvednutí nebo zaslání Zásilkovnou na pobočku (200 Kč/ks). Barevné provedení najdete na fotografiích.

V případě zájmu o dárky ze zoo nás neváhejte kontaktovat, a to přes formuláře v odkazech nebo na e-mailu .lila květina/zelená-puntík/barevný puntík
lila květina/zelená-puntík/barevný puntík
barevný puntík
barevný puntík
štítek logo deail
štítek logo deail
oranžová-srdce/lila hvězda/louka
oranžová-srdce/lila hvězda/louka
lila puntík/fialová
lila puntík/fialová
červená puntík/červená-květina
červená puntík/červená-květina
hrneček langur duk Tuanoi-Malý hrášek
hrneček langur duk Tuanoi-Malý hrášek
bločky
bločky
pohlednice
pohlednice


Objednávka vstupenek - dárkových poukazů

 

Uveďte počet vstupenek a typ - dospělý/dítě (3-15 let)


Varianta vstupenky

 
 
 
 


Po odeslání formuláře bude provzovatel webu společnost ZOO Chleby o.p.s. (IČ: 25134752) zpracovávat a spravovat vaše osobní údaje za účelem odbavení vašeho požadavku. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

ZOO plná zážitků
По-русски Polski Deutsch English
Poslat email Homepage
Zoo Chleby