Zooprázdniny

Obdobou příměstského tábora jsou naše Zooprázdniny. Naplánovány jsou již na první prázdniny školního roku, tj. podzimní, které proběhnou 29. + 30. října 2018. Svoje ratolesti můžete přihlásit na jeden, či oba dny. Podmínkou je ukončená 1. třída (a schopnost trochu číst a psát). Děti se seznámí se zvířaty v naší zoo, o některá z nich se budou moci postarat, dozví se mnoho zajímavostí ze zvířecí říše, pomohou volně žijícím druhům, vyzkouší si mikroskopování a zahrají si hry. Zázemí jim poskytne zejména Mendelovo ekocentrum a expoziční prostor Terárium, které je domovem mnoha zvířat, jež se stala oblíbenci nejen dětí a školních skupin, např. rodinka tamarínů, ježci, korálovky Adam a Eva, chameleon Emil, leguán Loki, krajty Otík a Adélka, želva Boženka, králík Punťa, morče Kiki a další.


Pro koho jsou Zooprázdniny určeny?

Pro všechny milovníky zvířat ve věku od cca 7 (od ukončené 1. třídy) do 13 let.


Jak dlouho program trvá?

Ráno se sejdeme v 8.00 hodin a skončíme v 15.00 hod.


Kolik činí účastnický poplatek a co je v něm zahrnuto?

Cena jednoho dne je 550 Kč, obou 990 Kč, zajištěn bude oběd, ovoce, pitný režim, lektor, pomůcky, vstup, odměny, pamětní list.


Kdy Zooprázdniny probíhají?

Nejbližší termín je pondělí 29. října a úterý 30. října 2018.


Jak probíhá rezervace?

Vyplněnou přihlášku (ke stažení níže) zašlete e-mailem na . V případě volné kapacity obdržíte variabilní symbol pro uhrazení platby. Přihláška je platná až v momentě úhrady účastnického poplatku.


Kde se Zooprázdniny konají?

Program proběhne ve vnitřních a venkovních prostorech ZOO Chleby, o. p. s., V. Otty 1, Chleby, okr. Nymburk, potřebné zázemí poskytne zejména Mendelovo ekocentrum (učebna, expozice Terárium, přípravna).


Co bychom měli ještě vědět?

Účastníci přijdou do kontaktu se zvířaty (chlupy, peří) a jinými alergeny (prach, seno, sláma, hobliny..).

Doporučujeme pohodlné oblečení, u kterého nebude vadit případné ušpinění. Dětem přibalte i náhradní vč. bot, dobře je přizpůsobte aktuálnímu počasí (pro pobyt ve venkovních i vnitřních prostorách). 


Jak je během dne zajištěna strava?

Oběd bude zajištěn v zoo. Jelikož jsou předem objednané, nelze operativně řešit chutě dětí, případné potravinové alergie je nutné hlásit předem. Děti vybavte svačinou, již mají rády. K dispozici bude ovoce a pití.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Program začíná  v 8.00 hod., kdy vás budeme očekávat před vchodem do nové části zoo (hl. vstup, Mendelovo ekocentrum). Prosíme o včasný příchod. Na stejném místě si po ukončení programu dítě vyzvednete.

V případě, že se dítě nemůže vybraného termínu z neplánovaných důvodů zúčastnit, informujte nás, prosím, co nejdříve e-mailem na  nebo telefonicky na 702 186 910.

​Děkujeme za pochopení.


Soubory ke stažení


ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby