Aktuální akce


Koktejlování

speciální a v rámci zoologických zahrad velmi unikátní akce k Mezinárodnímu dni koktejlů - půldenní barmanské představení, barmanská show, komentované míchání a prodej exotických koktejlů. Program zajišťuje významná barmanská a cateringová společnost Deci.

Informace o dalších akcích a jejich termíny naleznete na stránce Kalendář akcí.

sobota 13. května 2017

Koktejlování je speciální akce, pořádaná k Mezinárodnímu dni koktejlů, kterou jsme pro vás uspořádali ve spolupráci s významnou barmanskou a cateringovou společností Deci.

Od 13.00 bude za budovou Mendelova ekocentra (za občerstvením - venku, pod střechou ekocentra) průběžně probíhat komentovaná barmanská show a výroba pestré škály nealkoholických i alkoholických míchaných nápojů, včetně koktejlů z velmi exotických ingrediencí. Barmani vám sami poví o své činnosti i "barmanské ekvilibristice", ale můžete se jich na cokoli i zeptat. Namíchané nápoje budou prodejné a míchat se bude i na přání...

Pan Martin Baťha a jeho společnost Deci zajišťovala podobné akce již např. pro společnosti jako TESCO, Nova TV, ČT, Česká spořitelna, E.on, AXA, T-mobile, HP a mnoho dalších. Chcete-li vidět jejich barmanské mistrovství, přijďte v sobotu po obědě do zoo. Vstupné se nemění a je ve standardní výši.

Nealkoholické koktejly budou k prodeji za 60 Kč, alkoholické za 80 - 90 Kč. Máte-li zájem ochutnat některý z koktejlů s obsahem alkoholu, nezapomeňte si vyřešit odvoz domů...

Partner akce: Deci.cz

ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby