Mezinárodní den triček a Mezinárodní den bez kalhotek

sobota 24. června 2017

Mezinárodní den triček asi nikoho nepřekvapí, slaví se 21. června, ale Mezinárodní den bez kalhotek...? Myslíte si, že jde o legraci nebo nějakou recesi? Ale kdeže. Mezinárodní den bez kalhotek skutečně existuje a připadá na 22. června. Slaví se prý od roku 2012 a celé to začalo údajně tím, že parta vyznavačů chození "naostro" založila stejně orientovanou Facebookovou stránku, což přerostlo až k vyhlášení Mezinárodního dne. Dávno předtím ale existovala obdobná "nemezinárodní" akce, která vznikla na univerzitě v Texasu a slavila se v první květnový pátek. (Psychologové tvrdí, že tento způsob odívání má pozitivní účinky na psychický stav).

V našem případě jde o kombinaci obou Mezinárodních dnů a také něco navíc.

Kdy
od 9.00 - dokud bude zájem, nejdéle však do 24.00

Kde
v nové zoo, v prostoru za Ekocentrem (budovou vchodu)

Vstupné
zdarma pro (dospělé) ženy / dívky, které přijdou bez kalhotek (a budou to schopny jakkoli dokázat)
standardní pro všechny ostatní
Vzhledem k tomu, že bude program dlouhý, bude umožněn opakovaný večerní vstup do nové zoo - kdo odejde a vrátí se na večerní program (nejpozději však do 19.30) bude opakovaně vpuštěn do nové zoo (nikoli do staré). K opakovanému vstupu je nutná vstupenka zakoupená během dne (i dámy bez kalhotek budou dostaávat vstupenku zdarma).

Program (podrobnosti níže):

po celý den: prodej limitované série "bezkalhotkových triček"
do 10.30: registrace dětí do soutěže o nejhezčí dětské tričko se zvířecím motivem
11.00 - 14.00: soutěž o dětské tričko s nejhezčím zvířecím motivem
14.00 - 14.30: vyhlášení vítězů dětské soutěže
15.00 - ~16.00: barmanská školička (škola míchání koktejlů pro děti - děti si budou moci namíchat vlastní koktejl)
od 16.00: prodej koktejlů a reprodukovaná hudba
18.00 - 19.00: bodypainting - veřejné malování na tělo modela (muže)
19.00 - 20.30: bodypainting - pro zájemce možnost malování na celé tělo nebo některou jeho část (ruka, rameno, dekolt, obličej atd.), cena závisí na vaší domluvě s malířkou
20.30 - ~21.30: barmanská show s ohňovými efekty
~21.30 - 22.30: bodypainting - veřejné malování na tělo modelky (ženy)
od 21.30: bezkalhotkový mejdan pro všechny - prodej koktejlů, hudba, případně tanec a jiná zábava
od 22.30: bodypainting pro zájemce- pro zájemce možnost malování na celé tělo nebo některou jeho část (ruka, rameno, dekolt, obličej atd.)

Dětská soutěž o nejhezčí tričko

Dopoledne proběhne dětská soutěž o nejhezčí tričko se zvířecím motivem (koupené nebo vlastní výroby).

Průběh:
soutěž bude probíhat vyřazovacím způsobem po dvojicích, porota vybere z každé dvojice jedno dítě s hezčím tričkem, které postupuje do dalšího kola. V dalším kole budou opět dvojice a tak to půjde až do finále, kde se rozhodne mezi dvěmi posledními dětmi. Pokud se dotyčné dítě nedostaví včas ke svému duelu, je diskvalifikováno a automaticky postupuje to druhé. 

Kdo se může zúčastnit?
všechny děti, které se zaregistrují do 10.30 hod v pokladně zoo

Účastnický poplatek:
není, účast je zdarma

Ceny:
1. místo - tričko dle vlastního výběru
2. místo - plyšák
3. - 4. místo - odznak Zoo Chleby dle vlastního výběru

Vstup bez kalhotek = vstup zdarma

kromě dětské tričkové soutěže budou mít všechny (dospělé) dívky a ženy, které přijdou v duchu Mezinárodního dne bez kalhotek, tedy "naostro" vstup do zoo zdarma. Týká se to však jen těch, které budou schopné tuto skutečnost jakkoli dokázat.

Limitovaná sada "bezkalhotkových triček"

V rámci této spojené akce bude v prodeji i limitovaná série v zahraničí velmi oblíbených triček s nápisem "No pants are the best pants" (viz. obrázek) a to i v české verzi, tj. "Žádné kalhotky jsou nejlepší kalhotky". K dispozici budou pouze unisexová trička (tj. pro ženy i muže) v dospělých velikostech, v několika barvách a s dvoubarevným sítotiskovým potiskem. Cena 190 kč za kus.

Bar

od 15.00 až do konce bude k dispozici bar s alkoholickými i nealkoholickými koktejly dle vašeho přání. První hodinu bude fungovat jako barmanská školička pro děti. Děti si budou moci sami, pod dohledem zkušeného barmana, namíchat vlastní koktejl. Potom bude do cca 20.30 probíhat standardní barový prodej koktejlů. Ve 20.30 vám barman předvede velkou barmanskou show včetně ohňových efektů. Po ní bude pokračovat standardní prodej.
Koktejly jsou opravdu výborné a braman pro tento den připravil i speciální cenu: "Když den bez kalhotek, tak jednotná cena 69 Kč"...  Každý koktejl, ať alkoholický nebo nealkoholický bude tedy pouze za 69 Kč!!! Věříme, že barmanovi za jeho výkon, dáte vydělat...
Kromě koktejlů, budeme mít barman i ozvučení a bude pouštět reprodukovanou hudbu, takže celá akce zvolna přejde v jakýsi mejdan.

Bodypainting

Od 18.00 až do konce bude probíhat i bodypainting - malování na tělo. Na začátek půjde o malování modela (muže), poté bude malířka malovat zájemce z řad návštěvníků - ať již celé tělo nebo jen jeho část (ruka, rameno, dekolt, obličej nebo pod.). Vše, včetně motivu a ceny v závislosti na domluvě s malířkou. Okolo 21.30 dojde na malování těla modelky (ženy), takže se pánové mají na co těšit. Na závěr bude ještě asi hodinu šance na bodypainting pro zájemce z řad návštěvníků.

ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby