Mezinárodní den triček a Mezinárodní den bez kalhotek

sobota 24. června 2017

Mezinárodní den triček asi nikoho nepřekvapí, slaví se 21. června, ale Mezinárodní den bez kalhotek...? Myslíte si, že jde o legraci nebo nějakou recesi? Ale kdeže. Mezinárodní den bez kalhotek skutečně existuje a připadá na 22. června. Slaví se prý od roku 2012 a celé to začalo údajně tím, že parta vyznavačů chození "naostro" založila stejně orientovanou Facebookovou stránku, což přerostlo až k vyhlášení Mezinárodního dne. Dávno předtím ale existovala obdobná "nemezinárodní" akce, která vznikla na univerzitě v Texasu a slavila se v první květnový pátek. (Psychologové tvrdí, že tento způsob odívání má pozitivní účinky na psychický stav).

V našem případě jde o kombinaci obou Mezinárodních dnů.

Dětská soutěž o nejhezčí tričko

Dopoledne proběhne dětská soutěž o nejhezčí tričko se zvířecím motivem (koupené nebo vlastní výroby).
Kdy a kde?
dopoledne od 10.00 hod u budovy Mendelova ekocentra v Nové zoo

Průběh:
soutěž bude probíhat vyřazovacím způsobem po dvojicích, porota vybere z každé dvojice jedno dítě s hezčím tričkem, které postupuje do dalšího kola. V dalším kole budou opět dvojice a tak to půjde až do finále, kde se rozhodne mezi dvěmi posledními dětmi. Pokud se dotyčné dítě nedostaví včas ke svému duelu, je diskvalifikováno a automaticky postupuje to druhé. 

Kdo se může zúčastnit?
všechny děti, které se zaregistrují do 10.30 hod v pokladně zoo

Účastnický poplatek:
není, účast je zdarma

Ceny:
1. místo - tričko dle vlastního výběru
2. místo - plyšák
3. - 4. místo - odznak Zoo Chleby dle vlastního výběru

Vstup bez kalhotek = vstup zdarma

kromě dětské tričkové soutěže budou mít všechny (dospělé) dívky a ženy, které přijdou v duchu Mezinárodního dne bez kalhotek, tedy "naostro" vstup do zoo zdarma. Týká se to však jen těch, které budou schopné tuto skutečnost jakkoli dokázat.

Něco navíc

V rámci této spojené akce bude v prodeji i limitovaná série v zahraničí velmi oblíbených triček s nápisem "No pants are the best pants" (viz. obrázek) a to i v české verzi, tj. "Žádné kalhotky jsou nejlepší kalhotky". K dispozici budou pouze unisexová trička (tj. pro ženy i muže) v dospělých velikostech, v několika barvách a s dvoubarevným sítotiskovým potiskem.

ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby