Akce na míru

Akce na míru jsou akce sestavené samotnými firmami nebo jinými zájemci. Sami ze široké nabídky vyberou, o co mají zájem a o co nikoli. K dispozici je více než 60 položek, což je dostatečné k vytvoření zajímavého programu snad pro jakoukoli skupinu (nejen firmu) a jakoukoli příležitost.

V nabídce jsou jak volby logické (vstupné, parkovné...), tak možnosti výukové a vzdělávací (přednášky, výukové programy...), praktické "firemní" (pronájem sálu...), ale i volba občerstvení (coffee break, oběd, nápoje...), včetně řekněme rekreačního občerstvení (pečení buřtů nebo prasete), mnoho možností zábavy a podobných aktivit (hry, soutěže, malování na obličej, bodypainting...) a několik velmi speciálních bodů, jako možnost stanování nebo zhotovení vlastních suvenýrů (např. s motivem zoo a zároveň firemním logem a nápisem té které firemní či jiné akce). 


Pro koho jsou akce na míru určené?

Primárně jde o firemní akce, ale velmi dobře využitelné jsou i jakýmikoli dalšími kolektivy a skupinami lidí. Vzhledem k tomu, že je program volitelný a tedy i cena a doba trvání, je akce na míru dostupná skutečně všem věkovým i sociálním skupinám, včetně smíšených.

Akce na míru mohou mít různé důvody - typicky např. teambuilding, různé konference, výjezdní zasedání, osavy, rozlučky nebo jen tak pro zábavu jako rekreace nebo "animační program"


Jak dlouho akce na míru trvá?

to záleží jen na vás a na vaší volbě - může jít o hodinovou, několika hodinovou, nebo i celodenní případně třeba dvoudenní záležitost (včetně přenocování ve stanech).


Kolik akce na míru stojí?

i to záleží na vás a vaší volbě - na výběr máte z množství položek - krmě vstupného je u každé na zvážení zda ano, či ne, ale volíte také množství a tím tedy tvoříte cenu. Na druhé straně je třeba jednat s rozvahou, jelikož je u většiny položek dáno i minimální množství nebo minimální cena (je neekonomické pořádat jakoukoli aktivitu jen pro jednotlivce).


Z čeho si můžeme vybrat?

v naší nabídce je více než 60 položek, které jsou rozčleněné do logických skupin:
ZOO aktivity: vstupné, parkovné, pronájem učebny (sálu), pronájem prostor zoo mimo otvírací dobu, komentovaná prohlídka, výukové programy, přednášky, kontakt s gepardem nebo zvířaty v Ekocentru (především terarijní zvířata - plazi, hlodavci, bezobratlí).
Občerstvení: coffee break, oběd, opékání buřtů, pečení kýty nebo celého prasete, alkoholické i nealkoholické nápoje, včetně např. přípitku a tvrdého alkoholu
Zábava - hry: zapůjčení nejrůznějších her (pétanque, šipky, kuličky, dáma, šachy, domino, karty, člověče nezlob se...)
Zábava - soutěže: "dětský den" (5 + 1 dětských soutěží o ceny), vědomostní soutěže, šifrovací soutěž
Ostatní zábava: malování na obličej, bodypainting (i na modelku / modela), bar a míchání koktejlů, barmanská školička, barmanská show (s ohněm nebo bez)
Camping: prostor pro vlastní stan, hlídání stanů, vjedz vozem a parkování v areálu zoo
Suvenýry na míru: suvenýry s vlastním motivem - např. zvíře a vaše logo nebo název akce (magnety, odznaky, pohledy) - včetně grafického zpracování

Máte-li nějaké jiné specifické přání, které jste v nabídce neobjevili? Ptejte se, pokud to bude v našich silách, vyjdeme vám vstříc a třeba váš nápad zařadííme i do standardní nabídky.


Kdy je možné akci na míru objednat?

Teoreticky kdykoli během celého roku a to včetně zimy, nicméně je třeba program volit právě podle ročního období. V létě jsou možnosti neomezené, na jaře nebo na podzim je již třeba počítat s možným deštěm případně chladnějším počasím (což ještě nemusí být problém), ovšem v zimě jsou velmi omezené veškeré venkovní aktivity. Kromě toho je třeba mít na paměti, že ve v zimě (a částečně i z jara nebo na sklonku podzima) již krátký den. Na štěstí je na výběr i z vnitřních aktivit a tak lze (nejen) firemní akce plánovat třeba i před koncem roku.


Jak dlouho předem se musí akce na míru objednat?

Nejméně 2 - 3 týdny předem, ovšem to je skutečně nejzazší termín, který v některých případech nemusí stačit (záleží na zvoleném programu). Lepší je akci plánovat s větším předstihem (měsíc a více), jelikož bude téměř jistě nutné některé věci doupřesnit, konkretizovat, více domluvit...


Jak akci na míru objednat?

1) nejdříve si stáhněte excelový formulář 
2) ve formuláři vyplňte požadované hodnoty (žlutá políčka) - tzn. o co a v jakém množství máte zájem
Je to velmi jednoduché, stačí psát čísla nebo v některých případech ano / ne. Nedá se nic zkazit, jelikož lze psát jen do políček určených k vyplnění, všechna ostatní jsou zamčená. Ačkoli jsou uvedené i nejnižší počty či ceny, které je možné objednat, nemusíte se tomu příliš věnovat - soubor si tyto hodnoty sám ohlídá. Pokud je někde napsáno např., že musíte objednat "nejméně 10 ks nebo 500 kč" a vy napíšete 2, v součtu se stejně objeví suma 500 kč. Stejně tak jsou hlídaná i desitnná čísla pro eliminaci zbytečných chyb. Pokud zadáte, že chcete 1,7 ks pečených prasat, soubor bude počítat automaticky se 2 kusy.
Máte-li specifické požadavky, které ve formuláři nejsou, doplňte je do předpřipravených políček. Nezapočítají se sice do celkové ceny, ale následně vám je naceníme a nový soubor vám pošleme zpět. Pokud se vám požadavek do souboru nevejde nebo pro něj nejsou vhodné předpřipravené kolonky, sdělte nám tento požadavek mailem.
3) excelový soubor (vyplněný formulář) uložte
4) odešlete nám tento soubor e-mailem na: lektor@zoochleby.cz
5) uveďte o jaký termín máte zájem
6) nezapomeňte v e-mailu uvést i kontaktní údaje
- název firmy nebo skupiny, adresu a také kontaktní telefon pro následující domluvu.


Co bude dál?

1) prostudujeme si váš formulář, pokud bude třeba doplníme a naceníme případné vaše další požadavky a odešleme vám upravenou verzi k odsouhlasení
2) připravíme časový hramonogram vámi vybraných bodů programu a odešleme vám jej ke schválení
3) připravíme objednávku či smlouvu (dle rozsahu) a odešleme vám ji k podpisu
4) v některých případech budeme požadovat částečnou úhradu - podle rozsahu, velikosti částky a druhu zvolených aktivit.
u menších akcí se to obejde bez platby předem, u velkých firemních akcí to může být až 80% celkové částky
5) připravíme celou akci dle vašich požadavků ve vámi zvoleném termínu


Jaká jsou rizika?

Jediným rizikem a jedinou věcí, za kterou neručíme, je počasí. Nikdo nezaručí, že nebude za týden pršet nebo pod.


Soubory ke stažení


ZOO plná zážitků
По-русски Deutsch По-русски
Poslat email Homepage
Zoo Chleby